بروزترین سامانه ارسال و دریافت پیامک متنی و صوتی در کشور
با 8 سال سابقه خدمات
ثبت نام آنلاین  ورود به پنل اس ام اس

این روزها با پیشرفت سیستمهای مخابراتی ، ارائه سرویس‌های بیشتر و متنوع تر از جانب اپراتورهای تلفن همراه ، دغدغه اصلی این مراکز محسوب میشود ، این تنوع ، رضایت مشترکین را افزایش می دهد، یکی از این راهها ارائه ی سرویس پیامک است.
با گسترش شبکه تلفن همراه کشور و فراگیر شدن آن ، با بیش از 73 میلیون مشترک ، پیامک یکی از اقتصادی ترین و سریعترین روشهای اطلاع رسانی و یا تبلیغات به حساب می آید.

در دنیای امروز که خبر رسانی به یک ضرورت انکار ناپذیر تبدیل شده است استفاده از روشهای نوین برای خبر رسانی نیز به یک نیاز مبرم بدل گشته است.

طبق آمارهای موجود ، در حال حاضر استفاده از پیامک یکی از محبوب ترین راه حل های مختلف ارسال و دریافت اطلاعات در جهان است ، امروزه بیش از 80 درصد از مشترکین تلفن همراه از پیامک برای ارسال و دریافت پیغام های متنی خود استفاده می کنند.
پیامک محبوبترین و متداول ترین سرویس تلفن همراه در سراسر جهان محسوب می گردد ؛ شرکت های موفق سهم بسیار بالایی برای پیامک در استراتژی های اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود قرار می دهد.
پیامک ، رسانه ای مقرون به صرفه ، سریع و با درصد تاثیرگذاری بالاست که می تواند به جذب و نگهداری مشتریان ، تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل ، پشتیبانی ، ایجاد اعتماد متقابل کمک شایانی بکند.

آیا تا کنون برای رساندن یک خبر از پیامک استفاده کرده اید؟آیا برای دعوت کارکنان یا مدیران ارشد خود برای جلسه ، منشی خود را موظف به تماس با تک تک آنها کرده اید؟

سرویس پیامک در جهان

سرویس پیامک ، ابتدا در سال 1991 در اروپا و در شبکه بی ‌سیم به‌کار گرفته شد و از سال 1998 (1377)در جایگاه واقعی خود قرار گرفت.

آیا برای دعوت اولیا و مربیان مجبور به چاپ برگه هایی که معلوم نیست دانش آموزانتان به اولیا خواهند رسانید شده اید؟

اولین پیامک در ایران

«سلام دوست عزیز، اگر این پیام را دریافت کردید، بااین شماره تماس بگیرید»!
مردادماه سال 1381،‌ اولین پیامک ارسالی در ایران به وسیله یک سیستم کاملاً ایرانی وابسته به دانشگاه صنعتی شریف آزمایش شد و دریافت کننده آن خانم جوانی بود که این پیام عجیب را چیزی جز یک مزاحمت تلفنی نمی‌توانست قلمداد کند.
به همین دلیل اقناع او و پدرش که ناخواسته اولین مشترکانی بودند که به دنیای تازه‌ای از فناوری اطلاعات و ارتباطات راه پیدا کرده بودند ، امری بس دشوار می‌نمود.

آیا برای تبلیغات از اس ام اس استفاده کرده اید؟آیا از اینکه متن پیامک خود را در اختیار فردی و یا هر شرکتی قرار دهید راضی هستید؟

راه اندازی سرویس در مخابرات ایران

بصورت عملی سرویس پیامک در بهمن 1381 با خرید سیستم مورد نیاز از یک شرکت چینی در سیستم مخابرات راه اندازی شد.

آیا واقعا مطمئنید که اس ام اس های درخواستی شما به همان تعداد که میخواستید ارسال شده است؟