بروزترین سامانه ارسال و دریافت پیامک متنی و صوتی در کشور
با 8 سال سابقه خدمات
ثبت نام آنلاین  ورود به پنل اس ام اس

seo

کاربر گرامی، برای استفاده از این سامانه، پذیرش تمامی شرایط و ضوابط زیر الزامی است.

 1. عضویت در این سامانه رایگان است و محدودیت زمانی ندارد.
 2. شماره های ارسال پیام کوتاه و امکانات سامانه به طور یکسان در اختیار همه کاربران قرار می گیرد و ابزارهای جدیدی که در آینده به سامانه اضافه شوند، رایگان خواهد بود.
 3. هزینه ارسال پیام کوتاه به عهده کاربر می باشد. این هزینه بر اساس تعداد صفحات ارسالی به سوی اپراتور محاسبه و از اعتبار کاربر کسر می گردد. گزارش وضعیت تحویل پیامک، در محاسبه هزینه تاثیری نخواهد داشت.
 4. تعرفه ارسال پیامک به هر اپراتور در بخش قیمت ها درج گردیده و همواره آخرین قیمت ها ملاک محاسبه هزینه ها خواهد بود.
 5. تخفیف تعرفه در مناسبت ها و ایام خاص از زمانی اعمال می شود که کاربر اعتبار جدید خریداری نماید. در صورت استفاده از اعتبار قبلی و نخریدن اعتبار جدید، تعرفه بدون تخفیف محاسبه خواهد شد.
 6. اعتبار خریداری شده توسط کاربران تا هفت روز پس از خرید قابل برگشت است مشروط بر اینکه از آن اعتبار استفاده نشده باشد.
 7. برگشت اعتبار فقط به شماره کارت یا حسابی صورت می گیرد که مبداً خرید بوده و لازم است شماره کارت بانکی و مشخصات صاحب آن با مشخصات کاربر ثبت شده در سامانه یکسان باشد بنابراین امکان برگشت اعتبار به دیگر کارت های بانکی کاربر یا حساب سایر افراد وجود ندارد.
 8. محتوای پیامک های ارسالی کاربران به صورت هوشمند کنترل شده و پس از تأیید، ارسال خواهند شد. پیامک هایی که محتوای سیاسی، غیر اخلاقی، تبلیغات غیرمجاز (محصولات ماهواره ای، خدمات آرایشی و بهداشتی، خدمات پزشکی و سایر محصولات حوزه سلامت، وام، جایزه و …) داشته باشند یا هویت ارسال کننده در متن آن ها مشخص نباشد، تأیید نمی شوند و قابلیت ارسال نخواهند داشت.
 9. در صورت اصرار کاربر بر ارسال محتوای غیرقابل تایید و عدم توجه به توضیحات کارشناسان محتوا، پنل کاربر مسدود گردیده و مانده اعتبار آن مسترد نخواهد شد.
 10. محدوده زمانی مجاز برای ارسال پیامک از 8صبح تا 10شب می باشد. تایید محتوای پیامک در ساعات کاری (9صبح تا 5عصر) حداکثر پانزده دقیقه و در سایر اوقات حداکثر یک ساعت زمان خواهد برد.
 11. کاربران می بایست قبل از هرگونه ارسال انبوه، متن مورد نظر را با استفاده از گزینه ارسال تستی مخابره کرده و از دریافت کامل آن روی گوشی خود اطمینان حاصل نمایند. در صورت فیلتر شدن پیامک ها توسط اپراتور، تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر ارسال کننده می باشد.
 12. حداقل تعداد مخاطبان در هر بار ارسال بایست بیشتر از بیست نفر باشد. در ارسال به تعداد مخاطب کمتر، هزینه 20 مخاطب محاسبه و کسر می گردد.
 13. در ارسال هایی که شماره های مخاطبان از بانک های سامانه یا بانک های اپراتور استخراج می شوند، آمار کلی وضعیت ارسال ارائه می شود و امکان نمایش تک تک شماره های مخاطبان و دلیوری وجود ندارد.
 14. پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران با استفاده از تیکت خواهد بود.
 15. این شرایط و ضوابط در هر زمان ممکن است تغییر یابد. تغییر در یکی از مفاد آن، موجب خدشه دار شدن سایر بندها یا توقف شروط قبلی نمی گردد.
 16. همواره جدیدترین شرایط و ضوابط ملاک عمل خواهد بود بنابراین مراجعه دوره ای به شرایط و ضوابط و مطالعه آن بر عهده کاربر خواهد بود.
نمایندگی:

نمایندگی سامانه اس ام اس ، سرویسی است که به کاربران زیر مجموعه خود، امکان کسب درآمد از طریق فروش پیامک را می دهد. هر کاربر می تواند با انجام یک فرآیند کوتاه به عنوان نماینده ، در این مجموعه فعالیت نماید.

دریافت پنل نمایندگی شرایط خاصی ندارد و هر کاربر مستقیم سامانه می تواند با مراجعه به پنل کاربری خود و از مسیر حساب کاربری- اخذ نمایندگی اقدام به خرید پنل نمایندگی نماید.

هزینه ها: 

با تکمیل فرم نمایندگی ، تعیین دامنه و پرداخت هزینه ، پنل نمایندگی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. هزینه دریافت پنل نمایندگی 1,500٬000 ریال می باشد.

این هزینه سالیانه دریافت خواهد شد. بعد از پرداخت هزینه و ارتقای پنل کاربری به پنل نمایندگی ، امکانات مدیریتی به سیستم اضافه خواهد شد که نماینده را قادر می سازد میزان فروش ، تعداد کاربران و سود حاصل از فروش خود را کنترل کند.

  یک سایت کامل:

بعد از پرداخت هزینه ، و معرفی دامنه ، یک سایت کامل روی دامنه بارگذاری خواهد شد. نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی و یا اعمال تغییرات خاص از جانب نمایندگان وجود ندارد. این تغییرات قبلا توسط سامانه اس ام اس انجام شده است.

تعرفه و سود: 

سود نماینده از ارسال پیامک کاربران او تامین می شود. به این معنی که به ازای ارسال هر صفحه پیامک از جانب کاربر، به نماینده سودی تعلق خواهد گرفت. میزان تعیین این سود در اختیار نماینده می باشد. این قابلیت به نماینده اختیار عمل کامل می دهد تا بتواند با توجه به بازار فروش خود و سیاست فروشی که اتخاذ کرده است، تعرفه کاربران خود را اصلاح نموده و درآمد خود را افزایش دهد. هر چه تعداد کاربران ، میزان ارسال آنها و حاشیه سود بیشتر باشد، درآمد بیشتری نصیب نماینده خواهد شد.

  اعتبار: 

کاربران برای ارسال پیامک نیاز به اعتبار دارند. در سرویس های مشابه و در حالت سنتی ، نمایندگان می بایست خود، اقدام به تامین اعتبار کاربران نمایند؛ که این مورد مستلزم خرید اعتبار و سرمایه گذاری می باشد. در سرویس نمایندگی سامانه اس ام اس ، اعتبار کاربران توسط سامانه اس ام اس تامین شده و از این رو نماینده ی این سامانه از خرید اعتبار بی نیاز است.

ریبرندینگ: 

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که نامی از سامانه اس ام اس در سایت نماینده وجود نخواهد داشت و قابلیت ریبرندینگ کاملا در آن لحاظ شده است.

این ویژگی، اختیار درج لوگو ، تعویض نام ، تغییر اطلاعات تماس و … را به نماینده می دهد. همچنین نماینده می تواند جهت اخذ نماد اعتماد الکترونیکی اقدام نموده و نماد خود را در صفحه اصلی سامانه درج نماید.

بی نهایت کاربر:

محدودیتی در تعریف کاربر وجود ندارد. هر نماینده ضمن اینکه می تواند بی نهایت کاربر ایجاد نماید ، بنا به صلاحدید خود ، قادر خواهد بود هر شخصی را به عنوان کاربر ثبت نام کند.

تسویه حساب:

سود حاصل از فروش نمایندگان، در طول روز محاسبه شده و در پانزدهم هر ماه قابل تسویه می باشد. این مبلغ مستقیما به حساب شخصی نماینده واریز می گردد.

 • 1

  شماره های ارسال پیام کوتاه و امکانات سامانه به طور یکسان در اختیار همه کاربران قرار می گیرد و ابزارهای جدیدی که در آینده به سامانه اضافه شوند، رایگان خواهد بود.

 • 2

  هزینه ارسال پیام کوتاه به عهده کاربر می باشد. این هزینه بر اساس تعداد صفحات تحویلی به اپراتور محاسبه و از اعتبار کاربر کسر می گردد. تعرفه ارسال پیامک در بخش قیمت ها درج گردیده و همواره آخرین قیمت ها ملاک محاسبه هزینه ها خواهد بود.

 • 3

  اعتبار خریداری شده توسط کاربران تا هفت روز پس از خرید قابل برگشت است مشروط بر اینکه کاربر از آن اعتبار استفاده نکرده باشد.

 • 4

  برگشت اعتبار فقط به شماره کارت یا حسابی صورت می گیرد که مبداً خرید بوده و لازم است شماره کارت بانکی و مشخصات صاحب آن با مشخصات کاربر ثبت شده در سامانه یکسان باشد بنابراین امکان برگشت اعتبار به دیگر کارت های بانکی کاربر یا حساب سایر افراد وجود ندارد.

 • 5

  محتوای پیامک های ارسالی کاربران به صورت هوشمند کنترل شده و پس از تأیید، ارسال خواهند شد. پیامک هایی که محتوای سیاسی، غیر اخلاقی، تبلیغات غیرمجاز (محصولات ماهواره ای، خدمات آرایشی و بهداشتی، خدمات پزشکی و سایر محصولات حوزه سلامت، وام، جایزه و …) داشته باشند یا هویت ارسال کننده در متن آن ها مشخص نباشد، تأیید نمی شوند و قابلیت ارسال نخواهند داشت.

 • 6

  در صورت اصرار کاربر بر ارسال محتوای غیرقابل تایید و عدم توجه به توضیحات کارشناسان محتوا، پنل کاربر مسدود گردیده و مانده اعتبار آن مسترد نخواهد شد.

 • 7

  محدوده زمانی مجاز برای ارسال پیامک از 8صبح تا 8شب می باشد. تایید محتوای پیامک در ساعات کاری (9صبح تا 5عصر) حداکثر پانزده دقیقه و در سایر اوقات حداکثر یک ساعت زمان خواهد برد.

 • 8

  با توجه به اختلالات سامانه فیلترینگ پیام کوتاه، کاربران می بایست قبل از هرگونه ارسال انبوه، متن مورد نظر را با استفاده از گزینه ارسال تستی مخابره کرده و از دریافت کامل آن روی گوشی اطمینان حاصل نمایند. در صورت فیلتر شدن پیامک ها توسط سامانه فوق، تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر ارسال کننده می باشد.

 • 9

  حداقل تعداد مخاطبان در هر بار ارسال بایست بیشتر از بیست نفر باشد.

 • 10

  در ارسال هایی که شماره های مخاطبان از بانک های سامانه یا بانک های اپراتور استخراج می شوند، آمار کلی وضعیت ارسال ارائه می شود و امکان نمایش تک تک شماره های مخاطبان و دلیوری وجود ندارد.

 • 11

  پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران با استفاده از تیکت خواهد بود.

بانک شغلی

این بانک یک مجموعه استثنایی از شماره های صاحبان صنایع و مشاغل مختلف کشور است که از طریق پرسشنامه های حضوری، آگهی های مطبوعاتی و تبلیغات اینترنتی جمع آوری شده اند. این بانک اختصاصی است و از نظر دقت و صحت شماره ها بی نظیر است. تا کنون بالغ بر یکصدهزار شماره صحیح در این بانک شغلی قرار گرفته و بروز رسانی آن در دوره های زمانی یک ماهه انجام می گیرد.

بانک شهری

این بانک شامل شماره های فعال دو اپراتور بزرگ کشور یعنی همراه اول و ایرانسل می باشد. شماره های این بانک بر اساس شهر محل سکونت صاحب شماره و دائمی یا اعتباری بودن خطوط دسته بندی شده اند. بانک شهری بیش از 45 میلیون شماره صحیح دارد و در دوره های زمانی سه ماهه بروزرسانی می شود.

بانک کدپستی:

این بانک بر پایه اطلاعاتی که مشترکین تلفن همراه در اختیار اپراتورها گذاشته اند، تهیه شده و در ارسال پیامک منطقه ای به کار می آید. بانک کدپستی مشتمل بر 50 میلیون شماره دائمی و اعتباری است که بر اساس 3 تا 5 رقم اول کدپستی قابل تفکیک می باشند. این بانک فعلاً به مشترکین همراه اول محدود می شود و شماره های آن نیز نزد اپراتور محفوظ است.

بانک سن و جنسیت

این بانک بر اساس اطلاعاتی که مشترکین تلفن همراه نزد اپراتورها دارند استخراج شده است. در این بانک سال تولد و جنسیت صاحب هر شماره نیز جمع آوری شده تا ارسال پیامک به گروه های سنی مختلف یا بر اساس جنسیت مخاطبان میسر شود. بانک سن و جنسیت 50 میلیون شماره از مشترکین همراه اول را شامل می شود و بروز رسانی آن توسط اپراتورها خواهد بود.

ارسال پیامک:
ابزار ارسال پیامک برای فرستادن پیام کوتاه به افرادی است که شماره موبایل آن ها را در اختیار دارید. می توانید شماره های مخاطبان را تایپ کنید، از فایل اکسل یا فایل متنی ایمپورت کنید و یا از شماره هایی که قبلاً در دفترچه تلفن ذخیره کرده اید استفاده کنید.
ارسال شهری
این ابزار برای ارسال پیامک به ساکنان یک شهر خاص است. اطلاعات مشترکین همراه اول و ایرانسل در بانک شهری سامانه موجود است و برای ارسال می توانید بر اساس شهر، اپراتور و نوع خط، مخاطبان خود را انتخاب کنید. بانکی که در ارسال شهری استفاده می شود تمامی شهرهای کشور را پوشش داده و 59 میلیون شماره از اپراتورهای همراه اول و ایرانسل دارد.

ارسال از نقشه

در ارسال پیامک بر اساس منطقه یا محله، ابزار ارسال پیام کوتاه از روی نقشه به کار می آید. برای ارسال منطقه ای می توانید نقشه شهر مورد نظر را مشاهده کرده و مناطق مورد نظر را روی نقشه مشخص کنید. ارسال از نقشه این سامانه قابلیت چند مرحله بزرگنمایی نقشه را دارد. این قابلیت به شما کمک می کند تا در هنگام ارسال محدوده های کوچک تری را انتخاب کرده و ارسال دقیق تری داشته باشید. در ارسال پیامک از روی نقشه، مشترکین همراه اول و ایرانسل تحت پوشش قرار گرفته اند.

ارسال کدپستی

با استفاده از این ابزار می توانید به ساکنان یک منطقه خاص از هر شهر پیامک ارسال کنید. شماره هایی مشترکین تلفن همراه بر اساس کدپستی محل سکونت آن ها در بانک کدپستی سامانه موجود است بنابراین برای ارسال به یک محدوده خاص کافیست 3 تا 5 رقم ابتدای کدپستی منطقه مورد نظر را بدانید.
ارسال شغلی:

ارسال کدپستی

ابزار ارسال شغلی برای ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف کشور است. تاکنون بانک های متفاوتی از شماره های مشاغل منتشر شده که هیچ یک منبع رسمی نداشته و در نتیجه بروزرسانی نداشته اند. بانک موبایل مشاغل و اصناف این سامانه، به طور اختصاصی و از روش های صحیح تهیه شده بنابراین از نظر صحت شماره ها، تعداد شماره ها، کیفیت دسته بندی و بروز رسانی بی نظیر و استثنایی است.

ارسال سن و جنسیت

ساده ترین راهکار برای بالا بردن بازدهی در ارسال های تبلیغاتی، محدود کردن مخاطبان به گروه های خاص سنی یا تمرکز بر روی جنسیت آن ها است. این ابزار تفکیک خوبی از شماره های مشترکین تلفن همراه بر اساس گروه های سنی و جنسیتی ارائه می کند. با در اختیار داشتن این شماره ها و تهیه محتوای مناسب برای هر گروه از مخاطبان می توانید پیامک های اثربخش و تبلیغات مؤثرتری داشته باشید.

اطلاع رسانی پیامکی

همه رویدادهای مهم سامانه مثل تأیید محتوای پیامک، عدم تأیید محتوا، پاسخ تیکت ها، اطلاعیه های ضروری و … از طریق پیامک برای کاربران ارسال می شود. این ابزار برای مدیریت نحوه دریافت پیامک های هشداری و اطلاع رسانی سامانه است.

ثبت نام در سامانه اس ام اس,پیام کوتاه,درامد روزانه,درامد از فروش شارژ,درآمد از فروش خط اختصاصی,درامد از فروش پنل,ارسال پیامک انبوه,ارسال پیامک تکی,ارسال پیامک گروهی,ارسال پیامک خط ثابت,ارسال پیامک از خط بلک لیست,ارسال گروهی به شماره های بلک لیست,ارسال گروهی از طریق خط تلفن همراه,سامانه تلفن هوشمند,سامانه تلفن گویا,سامانه فروش خط ویژه,سامانه پورتال کاربران,سامانه خطوط اختصاصی,سامانه رهگیری پیام کوتاه,عبور از سد بلک لیست تبلیغاتی,ارسال فایل صوتی از فایل اکسل و دفتر تلفن,خارج کردن شماره شما از بلک لیست تبلیغاتی,فیلمهای آموزشی ارسال پیامک صوتی,ضبط پیام دلخواه در استودیو,جشنواره به مخاطبت زنگ بزن,لیست برنگان جشنواره به مخاطبت زنگ بزن,راه اندازی سرویس ارسال پیام صوتی (تماس صوتی),کسانی که از پنل پیامکی ،  پیامک ارسال می کنند با کلمه بلک لیست آشنا هستند., برای عبور از بلک لیست مخابرات 2 راه وجود دارد, راه اول : استفاده از نامه درخواست خروج از بلک لیست, راه دوم : استفاده از ماژول سیم کارت, نکات استفاده از شماره سیم کارت, WSDL ،URl و DLL ,محصولات و خدمات, سامانه پیام کوتاه تحت وب, اعطای نمایندگی فروش,تلفن گویا IVR بر روی تلفن همراه, موتور ارسال و دریافت پیام کوتاه, ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی , ارسال پیام صوتی – تماس تلفنی انبوه با مخاطب , نرم افزار اندروید , سرویس پیام کوتاه کسر از مخاطب(VAS) , لیست قیمت ها ,  تعرفه DLL و URL های ویژه برنامه نویسی راهنمای خرید سامانه پیام کوتاه , تعرفه سامانه پیام کوتاه تحت وب , تعرفه ارسال پیامک , تعرفه خطوط اختصاصی پیام کوتاه

افزایش قیمت خودرو تا 40 درصد,قیمت خودروی ملی (ایران خودرو),قیمت شرکت ساپیا (پراید,نیسان,تندر,ساینا,سارینو),

قیمت خودروهای شرکت پارس خودرو,قیمت خودروهای جهان خودرو,قیمت خودروهای امداد خودرو,افزایش 40 درصدی خودروهای ایران خودرو و سایت, افزایش قیمت, قیمت خودرو,خرید آنلاین خودرو,قیمت روز خودرو

رفع مشکل محدودیت ارسال اظهارنامه مالیاتی

رفع مشکل محدودیت ارسال اظهارنامه مالیاتی سال96

اظهارنامه املاک و مستقلات
حل کد خطای 8 و محدودیت ارسال اظهارنامه
راهنمای کد خطای 8 اظهارنامه مالیاتی
سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
مشکل اظهارنامه مالیاتی
رفع مشکل محدودیت ارسال اضهارنامه مالیاتی