بروزترین سامانه ارسال و دریافت پیامک متنی و صوتی در کشور
با 8 سال سابقه خدمات
ثبت نام آنلاین  ورود به پنل اس ام اس

کاربر گرامی، برای استفاده از این سامانه، پذیرش تمامی شرایط و ضوابط زیر الزامی است.

 1. عضویت در این سامانه رایگان است و محدودیت زمانی ندارد.
 2. شماره های ارسال پیام کوتاه و امکانات سامانه به طور یکسان در اختیار همه کاربران قرار می گیرد و ابزارهای جدیدی که در آینده به سامانه اضافه شوند، رایگان خواهد بود.
 3. هزینه ارسال پیام کوتاه به عهده کاربر می باشد. این هزینه بر اساس تعداد صفحات ارسالی به سوی اپراتور محاسبه و از اعتبار کاربر کسر می گردد. گزارش وضعیت تحویل پیامک، در محاسبه هزینه تاثیری نخواهد داشت.
 4. تعرفه ارسال پیامک به هر اپراتور در بخش قیمت ها درج گردیده و همواره آخرین قیمت ها ملاک محاسبه هزینه ها خواهد بود.
 5. تخفیف تعرفه در مناسبت ها و ایام خاص از زمانی اعمال می شود که کاربر اعتبار جدید خریداری نماید. در صورت استفاده از اعتبار قبلی و نخریدن اعتبار جدید، تعرفه بدون تخفیف محاسبه خواهد شد.
 6. اعتبار خریداری شده توسط کاربران تا هفت روز پس از خرید قابل برگشت است مشروط بر اینکه از آن اعتبار استفاده نشده باشد.
 7. برگشت اعتبار فقط به شماره کارت یا حسابی صورت می گیرد که مبداً خرید بوده و لازم است شماره کارت بانکی و مشخصات صاحب آن با مشخصات کاربر ثبت شده در سامانه یکسان باشد بنابراین امکان برگشت اعتبار به دیگر کارت های بانکی کاربر یا حساب سایر افراد وجود ندارد.
 8. محتوای پیامک های ارسالی کاربران به صورت هوشمند کنترل شده و پس از تأیید، ارسال خواهند شد. پیامک هایی که محتوای سیاسی، غیر اخلاقی، تبلیغات غیرمجاز (محصولات ماهواره ای، خدمات آرایشی و بهداشتی، خدمات پزشکی و سایر محصولات حوزه سلامت، وام، جایزه و …) داشته باشند یا هویت ارسال کننده در متن آن ها مشخص نباشد، تأیید نمی شوند و قابلیت ارسال نخواهند داشت.
 9. در صورت اصرار کاربر بر ارسال محتوای غیرقابل تایید و عدم توجه به توضیحات کارشناسان محتوا، پنل کاربر مسدود گردیده و مانده اعتبار آن مسترد نخواهد شد.
 10. محدوده زمانی مجاز برای ارسال پیامک از 8صبح تا 10شب می باشد. تایید محتوای پیامک در ساعات کاری (9صبح تا 5عصر) حداکثر پانزده دقیقه و در سایر اوقات حداکثر یک ساعت زمان خواهد برد.
 11. کاربران می بایست قبل از هرگونه ارسال انبوه، متن مورد نظر را با استفاده از گزینه ارسال تستی مخابره کرده و از دریافت کامل آن روی گوشی خود اطمینان حاصل نمایند. در صورت فیلتر شدن پیامک ها توسط اپراتور، تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر ارسال کننده می باشد.
 12. حداقل تعداد مخاطبان در هر بار ارسال بایست بیشتر از بیست نفر باشد. در ارسال به تعداد مخاطب کمتر، هزینه 20 مخاطب محاسبه و کسر می گردد.
 13. در ارسال هایی که شماره های مخاطبان از بانک های سامانه یا بانک های اپراتور استخراج می شوند، آمار کلی وضعیت ارسال ارائه می شود و امکان نمایش تک تک شماره های مخاطبان و دلیوری وجود ندارد.
 14. پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی کاربران با استفاده از تیکت خواهد بود.
 15. این شرایط و ضوابط در هر زمان ممکن است تغییر یابد. تغییر در یکی از مفاد آن، موجب خدشه دار شدن سایر بندها یا توقف شروط قبلی نمی گردد.
 16. همواره جدیدترین شرایط و ضوابط ملاک عمل خواهد بود بنابراین مراجعه دوره ای به شرایط و ضوابط و مطالعه آن بر عهده کاربر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *