بروزترین سامانه ارسال و دریافت پیامک متنی و صوتی در کشور
با 8 سال سابقه خدمات
ثبت نام آنلاین  ورود به پنل اس ام اس
نمایندگی:

نمایندگی سامانه اس ام اس ، سرویسی است که به کاربران زیر مجموعه خود، امکان کسب درآمد از طریق فروش پیامک را می دهد. هر کاربر می تواند با انجام یک فرآیند کوتاه به عنوان نماینده ، در این مجموعه فعالیت نماید.

دریافت پنل نمایندگی شرایط خاصی ندارد و هر کاربر مستقیم سامانه می تواند با مراجعه به پنل کاربری خود و از مسیر حساب کاربری- اخذ نمایندگی اقدام به خرید پنل نمایندگی نماید.

هزینه ها: 

با تکمیل فرم نمایندگی ، تعیین دامنه و پرداخت هزینه ، پنل نمایندگی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. هزینه دریافت پنل نمایندگی 1,500٬000 ریال می باشد.

این هزینه سالیانه دریافت خواهد شد. بعد از پرداخت هزینه و ارتقای پنل کاربری به پنل نمایندگی ، امکانات مدیریتی به سیستم اضافه خواهد شد که نماینده را قادر می سازد میزان فروش ، تعداد کاربران و سود حاصل از فروش خود را کنترل کند.

  یک سایت کامل:

بعد از پرداخت هزینه ، و معرفی دامنه ، یک سایت کامل روی دامنه بارگذاری خواهد شد. نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی و یا اعمال تغییرات خاص از جانب نمایندگان وجود ندارد. این تغییرات قبلا توسط سامانه اس ام اس انجام شده است.

تعرفه و سود: 

سود نماینده از ارسال پیامک کاربران او تامین می شود. به این معنی که به ازای ارسال هر صفحه پیامک از جانب کاربر، به نماینده سودی تعلق خواهد گرفت. میزان تعیین این سود در اختیار نماینده می باشد. این قابلیت به نماینده اختیار عمل کامل می دهد تا بتواند با توجه به بازار فروش خود و سیاست فروشی که اتخاذ کرده است، تعرفه کاربران خود را اصلاح نموده و درآمد خود را افزایش دهد. هر چه تعداد کاربران ، میزان ارسال آنها و حاشیه سود بیشتر باشد، درآمد بیشتری نصیب نماینده خواهد شد.

  اعتبار: 

کاربران برای ارسال پیامک نیاز به اعتبار دارند. در سرویس های مشابه و در حالت سنتی ، نمایندگان می بایست خود، اقدام به تامین اعتبار کاربران نمایند؛ که این مورد مستلزم خرید اعتبار و سرمایه گذاری می باشد. در سرویس نمایندگی سامانه اس ام اس ، اعتبار کاربران توسط سامانه اس ام اس تامین شده و از این رو نماینده ی این سامانه از خرید اعتبار بی نیاز است.

ریبرندینگ: 

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که نامی از سامانه اس ام اس در سایت نماینده وجود نخواهد داشت و قابلیت ریبرندینگ کاملا در آن لحاظ شده است.

این ویژگی، اختیار درج لوگو ، تعویض نام ، تغییر اطلاعات تماس و … را به نماینده می دهد. همچنین نماینده می تواند جهت اخذ نماد اعتماد الکترونیکی اقدام نموده و نماد خود را در صفحه اصلی سامانه درج نماید.

بی نهایت کاربر:

محدودیتی در تعریف کاربر وجود ندارد. هر نماینده ضمن اینکه می تواند بی نهایت کاربر ایجاد نماید ، بنا به صلاحدید خود ، قادر خواهد بود هر شخصی را به عنوان کاربر ثبت نام کند.

تسویه حساب:

سود حاصل از فروش نمایندگان، در طول روز محاسبه شده و در پانزدهم هر ماه قابل تسویه می باشد. این مبلغ مستقیما به حساب شخصی نماینده واریز می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *