بروزترین سامانه ارسال و دریافت پیامک متنی و صوتی در کشور
با 8 سال سابقه خدمات
ثبت نام آنلاین  ورود به پنل اس ام اس

سامانه اس ام اس با عرضه پنل های ارزان و برداشتن کلیه محدودیت های مرسوم در زمینه سامانه های پیام کوتاه توانسته است پاسخ مناسبی به نیاز های مشتری در زمینه پنل های اس ام اس بدهد .

سامانه اس ام اس محدودیتی در شارژ ( شما می توانید از ۱۰۰ تومان تا هر میزانی که نیازی دارید پنل خود را شارژ کنید ) ، زمان استفاده و ارسال ( در همه پنل ها از یک عدد تا هر میزانی که مورد نیازتان است ، ارسال کنید ) ندارد و از این حیث در میان سامانه های پیام کوتاه منحصر به فرد می باشد .

پشتیبانی ما ۲۴ ساعته است و در هرزمان که به کمک کارشناسان ما نیاز داشتید می توانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده کنید

پنل های ارزان سامانه اس ام اس یکی از مهمترین عوامل موفقیت ما می باشد . پنل ها مطابق نیاز شما و به کمترین قیمت در میان سامانه های پیام کوتاه عرضه می شود . ارزان بودن دلیلی بر عدم کیفیت نیست و می توانید هر کدام از پنل ها را ثبت نام و از موجودی رایگان پیامک خود سامانه را تست کنید .

در بخش ارسال کشوری سامانه اس ام اس بیش از 80 میلیون شماره همراه اول به تفکیک استان ، شهر ، کدپستی و منطقه ای موجود می باشد و شما می توانید با استفاده از خطوط متنوع از همه اپراتورها ارسال خود را انجام دهید .

نگران نباشید سامانه اس ام اس در همین بخش امکان ارسال به خطوط ایرانسل را نیز فراهم کرده و می توانید به این خطوط نیز ارسال خود را انجام دهید .

در بخش جنسیت و ایرانسل بیش از 40 میلیون شماره این اپراتور به تفکیک شهرها بطور کامل قرار گرفته که می تواند کمک قابل ملاحظه ای در امر تبلیغات به شما بکند .

سامانه اس ام اس هر آنچه در زمینه سامانه پیام کوتاه نیاز دارید را با کمال احترام و بالاترین کیفیت تقدیم شما می کند .